godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

logo Zeloniaki

Jesteśmy projektem „Zieloniaki" i działamy w ramach projektu Zwolnieni z Teorii, chcemy pokazać jak ważna jest ekologia w naszym życiu! Było by nam miło jakbyście zaobserowowali nasz profil na Instagramie. Za wszystkie obserwację z góry dziękujemy serdecznie!

https://www.instagram.com/zieloniaki_?igsh=MTM5ZGN1MnA2MHQweQ%3D%3D&utm_source=qr

 

Pomocna łapa to projekt realizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi planami:

Move4Health w akcji! Dzisiaj przychodzimy do was z podsumowaniem prelekcji przeprowadzonych w Przedszkolach nr 7 i 15 w Siemianowach Śląskich. Zajęcia rozpoczęłyśmy od krótkiej prezentacji mającej na celu wprowadzenie do tematu zajęć. Podczas prelekcji pokazałyśmy dzieciom kilka zabaw ruchowych.

Coraz więcej dzieci zamiast wyjść na świeże powietrze wybiera e-sportowe rozrywki co niestety nie przekłada się na realny świat. Kolorowe grafiki skutecznie przyciągają najmłodszych czym zniechęcają do realnego ruchu. Problemem są także wszelkiego rodzaju ogólnodostępne przekąski, których kolorowe napisy i bajkowe obrazki zachęcają do zjedzenia. Niestety skład wszelakich tego typu przekąsek ma w sobie mnóstwo cukru i niezdrowych słodzików co w połączeniu z siedzącym trybem życia prowadzi do otyłości i nadwagi wśród dzieci i młodzieży.

Dzisiaj chciałybyśmy was zaprosić na nasze social media. Co powiecie na trochę edukacji na tak ważny temat jakim jest aktywność fizyczna w łatwy i prosty sposób? To właśnie znajdziesz na naszych socjalach! Prowadzimy tam wiele ciekawych serii takich jak: wywiady ze sportowcami, zdrowsze zamienniki oraz przepisy na nie i wiele innych! Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Także łap za telefon, klikaj w linka, zaobserwuj i zalajkuj.

https://www.instagram.com/move4healthproject?igsh=MWh6Mm1xbHJkamp5eg==

https://www.instagram.com/move4healthproject?igsh=MWh6Mm1xbHJkamp5eg==

https://www.tiktok.com/@move4healthproject?_t=8jFipO7QV17&_r=1

Hejka!

Jesteśmy Move4Health, naszym hasłem przewodnim jest „Sport jako zdrowie wśród młodego pokolenia”. Zapraszamy do poznania naszego składu!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w słodką niespodziankę na rekreacji! Wasza entuzjastyczna reakcja dodaje energii i sprawia, że każda inicjatywa staje się wyjątkowa. Cieszymy się, że mogliśmy Wam dostarczyć chwilę radości. Do kolejnych wspólnych przeżyć!

W środę, 24.01.2024, na rekreacji od godziny 9:00 czeka na Was słodka niespodzianka! Szukajcie baneru PMD3 i dołączcie do radosnej chwili pełnej słodkości.

Kolorowe plakaty na korytarzach szkoły to nie tylko ozdoba, ale także inspirujące przypomnienie o wartościach i celach uczniów. Każdy z nich to unikalna historia i zachęta do rozwoju w szkolnym środowisku.

Odwiedź nasze social media i dołącz do inspirującej społeczności PMD - Pomoc Młodym Duszom! Bądź na bieżąco z naszymi działaniami i inspirującymi treściami!

Instagram: pmd_pomocmlodymduszom

TikTok: pmd_pomocmlodymduszom

Faceboook: PMD_Pomoc Młodym Duszom

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.