godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

 

Chcesz zdobyć certyfikat ECDL ADVANCED? Całkowicie za DARMO?

Certyfikat ECDL

Zapisz się na certyfikowany kurs, który odbędzie się w terminach do wyboru:

Grupa 2 termin 3-24 sierpnia miejsce: ZSTiO Meritum

Grupa 3 termin 1-12 sierpnia oraz 22-26 sierpnia  miejsce: ZSTiO Meritum

Nagroda Absolwent Roku

Uczniowie MERITUM to młodzież wyjątkowa, aktywna, zaangażowana, działająca na rzecz środowiska lokalnego, o czym świadczą doskonale laury, jakie zdobywa na arenie ogólnopolskiej w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii oraz liczne wyróżnienia i podziękowania za pracę na szczeblu lokalnym.

zakończenie roku

Zgromadzonych uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły przywitał występ wokalny Karoliny Jahn z klasy 1b technikum, która uraczyła wszystkich interpretacją piosenki pt. „Szary świat”.

O tym, że należy dbać o środowisko wie każdy, od najmłodszego do najstarszego. Problemy pojawiają się, kiedy mamy konkretnie z sprecyzować, w jaki sposób i co trzeba robić, by o przyrodę dbać.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących „Meritum” im. Piotra Kołodzieja we współpracy ze Stowarzyszeniem Społeczno-Edukacyjnym „PRO MERITUM” oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Anny Szaneckiej serdecznie zapraszają do Galerii Otwartej, znajdującej się w Bibliotece Centralnej przy alei Sportowców 3 w Siemianowicach Śląskich.

Niech Pamięć o Powstaniach Śląskich będzie tym, co nas łączy.

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
`

Copyright 2022 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.