godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

,,Każde ciało jest piękne" , ale czy wszystko powinno być popierane? Otóż nie. Na naszej stronie pokazywałyśmy wam już jak zaakceptować swoje niedoskonałości, mówiłyśmy o hejcie lub rasizmie , ale pora porozmawiać o tym czego unikać.

Ciała są piękne, ale skrajności nigdy nie są dobre. W momencie, kiedy ktoś pracuje nad sobą i swoim wyglądem i słyszy, różne hasła promujące body positive może mieć świadomość, że zasługuje na wysłuchiwanie komplementów i wie, że stara się o takie a nie inne ciało. Co ma zrobić za to osoba, która jest bardzo otyła lub wychudzona? Czy powinniśmy klepać takie osoby po ramieniu? Każda skrajność jest nie zdrowa i powinniśmy o tym wiedzieć. Kiedy osoba będąca w jednej z takich skrajności słyszy, że każde ciało jest piękne uważa, że w takim razie nie odczuwa potrzeby zadbania o siebie bo "i tak jestem piękna/piękny". Pamiętajmy, że otyłość jak i niedowaga prowadzą do wielu chorób czy nawet zagrożenia życia. Pamiętajmy, że wszystko jest dobre, ale tylko do pewnego momentu.

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.