godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Dyplomy PRM

 

Najlepsi uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 2 w ZSTiO MERIUM uczestniczyli wczoraj w uroczystości wręczenia dyplomów Prezesa Rady Ministrów, która miała miejsce w Chorzowskim MDK.

ZSTiO MERITUM reprezentowało troje stypendystów: Wiktoria Michna z klasy IVd Technikum nr 2 w ZSTiO MERITUM w zawodzie Technik Rachunkowości, Amelia Kopiec z III Liceum Ogólnokształcącego w ZSTiO MERITUM oraz Szymon Pająk w klasy IVa Technikum nr 2 w ZSTiO MERITUM w zawodzie Technik Informatyk.

Stypendia zostały przyznane zarówno uczniom szkół średnich po szkole podstawowej jak i uczniom szkół progimnazjalnych. Uroczystego wręczenia dyplomów dokonali Wicekurator Kuratorium Oświaty w Katowicach Pan mgr Dariusz Domański oraz Dyrektor Delegatury w Bytomiu Pani mgr Bożena Szarama. Wzniosłe chwile, piękne przemówienia uzupełnione zostały programem artystycznym przygotowanym przez młodzież z MDK w Chorzowie.

Naszym Stypendystom serdecznie gratulujemy

Dyplomy PRM

Dyplomy PRM

Dyplomy PRM

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.