godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

 

Akcja przygotowana przez zespół "Jestem w Domu", "Razem na Święta - spełniamy marzenia" została oficjalnie podsumowana. Po sukcesie zbiórki Listopadowej, grupa projektowa nie przestała działać, wręcz przeciwnie, zorganizowali kolejną zbiórkę na rzecz Rodzinkowych domów dziecka.

W sumie udało im się zebrać 12 586.67zł, zapraszamy do zapoznania się z ich filmem podsumowującym poniżej:

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1pi7BgsZ2e73BkIKvsH9POuMQcjV-QU5pUpWCACcz9HQCAybeeiLXBoc8&v=GEHqiyOPe6I&feature=youtu.be

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2023 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.