Mój wymarzony kierunek studiów

Uczennica klasy 2 technikum w ZSTiO MERITUM Zuzanna Panek zajęła 1 miejsce w konkursie „Mój wymarzony kierunek studiów” organizowanym przez Akademia Śląską w Katowicach. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych z Województwa Śląskiego, a zadanie konkursowe polegało na opisaniu w ciekawy, niestandardowy sposób swoich planów na przyszłość i przedstawienie swojego wymarzonego kierunku studiów wraz z uzasadnieniem. W dniu wczorajszym w Akademii Śląskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagród, gdzie Zuzanna odebrała nagrodę główną w postaci tabletu z rąk dziekana Uczelni dr inż. arch. Jakub Świerzawskiego. Gratulujemy sukcesu!