godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

koszecin

Kolejny sukces uczniów "Meritum" tym razem na polu Edukacji Regionalnej. Nasi uczniowie Emilia Zbroińska, Jagoda Stera, Dominika Ponitka, Kamil Krawczyk , Kamil Duda i Paweł Dąbrowski zdobyli 4 miejsce Wojewódzkim Konkursie- Edukacja Regionalna w szkole. " proszę Was pozostańcie wierni temu dziedzictwu..." Jan Paweł II Motywem przewodnim było hasło: "Region- ludzie - legendy. Konkurs był realizowany od stycznia, składał się z kilku etapów. Ostatnim etapem był finał, który odbył się dziś w Koszęcinie w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Ślask" im. Stanisława Hadyny. Naszym finalistom serdecznie gratulujemy!

koszecin

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.