godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

certyfikaty 

Czas płynie nieubłaganie i wszystko co dobre szybko się kończy. Końca dobiega też nasza przygoda w irlandzkim Sligo.

W związku z tym spotkaliśmy się dziś po raz ostatni w biurze Your International Training – firmy która współorganizowała nasze praktyki. Na spotkaniu każdy z nas otrzymał kilka certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w zagranicznej praktyce. W tym miejscu pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracownikom biura YIT za zaangażowanie, poświęcony czas, a przede wszystkim za dobrą organizację pracy, zakwaterowania i wycieczek. Zagraniczna praktyka była dla nas nie lada wyzwaniem ale też fantastyczną przygodą. Każdy mógł sprawdzić się w nieco innych warunkach, czasem trudnych sytuacjach. Do domu wracamy niechętnie, choć stęsknieni za rodzinami i z bagażem nowych doświadczeń, które na pewno przydadzą się w naszym dalszym życiu zawodowym i osobistym. W sobotę czeka nas jeszcze podróż do Dublina skąd wieczorem wylecimy do Katowic.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego wyjazdu.

Strona projektu:

www.praktykweuropie2023.pl

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.