godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

 

W dniu wczorajszym uczniowie Technikum nr 2 w ZSTiO MERITUM kształcący się w zawodzie technik rachunkowości odwiedzili Kato Science Corner, nową przestrzeń służącą rozpowszechnianiu idei Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024 oraz Metrolabu GZM, stworzoną w ramach projektu finansowanego przez Miasto Katowice i GZM. Projekt zakłada organizację spotkań, wykładów, warsztatów, prezentacji przybliżających tematykę Miasta Nauki, a szerzej nauki w ogóle. Od października wszystkie uczelnie wchodzące w skład Konsorcjum Akademickiego „Katowice-Miasto Nauki” zadeklarowały swój udział w projekcie. Młodzież MERITUM miała przyjemność uczestniczyć w wykładzie dr Joanny Gałuszki, wykładowcy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, na temat "Kontrola podatkowa - egzemplifikacja wykroczeń i przestępstw skarbowych". Dzięki spotkaniu z praktykiem przyszli technicy rachunkowości mogli dowiedzieć się wiele na temat kontroli podatkowej, wykroczeń i przestępstw skarbowych. Było to z pewnością bardzo ciekawe i inspirujące wydarzenie. Informacje na temat wydarzenia na stronie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach:

https://www.ue.katowice.pl/pracownicy/aktualnosci/article/wyklad-pt-kontrola-podatkowa-egzemplifikacja-wykroczen-i-przestepstw-skarbowych-relacja.html

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.