godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Podsumowanie Tygodnia Dobrych Uczynków w ZSTiO MERITUM

1. podziel się książką,

2. zbiórka słodyczy- Słodki październik,

3. konkurs fotograficzny Jesienne inspiracje,

4. udział w ogólnopolskich akcjach Szkoła pamięta, BohaterON,

5. skrzynka dobrych uczynków -

serce dobrych uczynków.jpg

konkurs fotograficzny.jpg

 

skrzynka dobrych uczynków.jpg

szkoła pamięta.jpg

uwolnić książke.jpg

szkoła pamięta_Meritum.jpg

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.