godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum nr 2 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum wzięli udział w bezpłatnym teście kompetencji cyfrowych online dla krajów V4 i Ukrainy. Każdy uczeń naszej szkoły ma możliwość przystąpienia do testu, uczniowie którzy go wykonali zdobyli e-certyfikat potwierdzający poziom umiejętności cyfrowych z uzyskanym wynikiem.

IT Fitness Test to metoda oceny umiejętności cyfrowych w pięciu kategoriach: I Internet, II. Bezpieczeństwo i systemy komputerowe, III. Złożone zadania, IV. Narzędzia biurowe, V. Sieci społecznościowe i cyfrowe narzędzia współpracy. Każdy, kto wypełni test do końca października 2023 r., zdobędzie e-certyfikat potwierdzający poziom umiejętności cyfrowych z uzyskanym wynikiem. Jeśli masz ochotę sprawdzić się, a jeszcze togo nie zrobiłeś, masz czas do końca października. Wejdź na stronę https://itfitness.eu/pl/

 

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.