godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Za nami pierwszy wykład pt. "Wolontariat i projekty społeczne - czy to faktycznie ma sens?". Przeprowadziliśmy go dla klasy 2aT wraz z wychowawcą, Panem Adrianem Kowalczykiem, na czele. Mimo początkowej niechęci panowie zainteresowali się tematem i wykazali się przyzwoitą aktywnością w postaci planów autorskich projektów społecznych. Trzy najciekawsze prace zostały nagrodzone dodatkowymi punktami z zachowania. Już za rogiem czeka na nas kolejny wykład!

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.