Srebrna tarcza Meritum

25. Ranking Liceów i Techników Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” po raz kolejny okazał się szczęśliwy dla Meritum. Miło nam poinformować, że na liście najlepszych szkół technicznych w Polsce znalazło się siemianowickie Technikum nr 2 w ZSTiO Meritum.

Szkoła zajęła 222 miejsce na liście ogólnopolskiej i 30 na liście województwa śląskiego, a to uprawnia do nadania Srebrnej Tarczy.

Tarcza „Perspektyw” cieszy tym bardziej, że za edukacyjne sukcesy uczniów przyznana została po raz kolejny. Przypomnijmy, że Technikum nr 2 zdobyło już trzykrotnie w 2016 r. Brązową Tarczę, 2019 r. Srebrną Tarczę, 2022 r. Brązową Tarczę zaś III LO poszczycić się może Brązową Tarczą z roku 2021.

Młodzieży i nauczycielom MERITUM gratulujemy wyróżnienia!