godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Samorząd Uczniowski

Jesteś uczniem Meritum? Chcesz działać na rzecz szkoły? Masz zdolności organizatorskie? Zgłoś swoją kandydaturę na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Meritum!

Swoją kandydaturę należy zgłosić do 16 września u opiekuna SU.

Zgodnie ze szkolną ordynacją wyborczą:

1. swoją kandydaturę na Przewodniczącego SU może zgłosić pełnoprawny uczeń ZSTiO Meritum, który otrzyma pozytywną opinię wychowawcy klasy,

2. zgłoszenia musi zawierać: imię i nazwisko kandydata, pisemną autocharakterystykę, listę poparcia zawierającą 40 podpisów uczniów i nauczycieli popierających danego kandydata (druk u opiekuna SU - p. Barbary Niemiec-Falkus) oraz ramowy program wyborczy.

Zapraszamy! Wybory odbędą się tradycyjnie w ostatni piątek września.

Partnerzy

`

Copyright 2022 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.