W imieniu grupy projektowej MZPZ zapraszamy do pomagania!

Zapraszamy na https://zrzutka.pl/erpspm, gdzie trwa zbiórka pieniędzy.

Zebrane dzięki tej zrzutce pieniądze zostaną przeznaczone na działalność Stowarzyszenia Nikiszowy Dom Tymczasowy, w którym porzucone, opuszczone przez swoich opiekunów zwierzęta dostają drugą szansę na to, by przeżyć swoje życie szczęśliwie, do końca.

Wierzymy, że tego pragniesz tak jak my, a wspierając nas pomożesz nam to osiągnąć.

To dzięki właśnie takim osobom jak Ty, możemy pomagać zwierzętom i sprawiać, by miały szczęśliwe życie na jakie zasługują. Zatem w imieniu tych wszystkich zwierząt, którym dziś pomagasz, z całego serca gorąco Ci dziękujemy.

Mamy jeszcze do Ciebie małą prośbę. Proszę udostępnij tę zrzutkę na swoich profilach w mediach społecznościowych. Pozwól by Twoi znajomi z Facebooka (i nie tylko) dowiedzieli się o naszej akcji i wsparli nas w pomocy zwierzętom.