godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

legendyipodanianaszejsziemi

Miło nam poinformować że sześciu uczniów naszej Szkoły - Dominika Ponitka, Jagoda Stera, Emilia Zbroińska, Kamil Duda, Paweł Dąbrowski i Kamil Krawczyk biorą udział w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu -Edukacja regionalna w szkole.

"Proszę Was, pozostańcie wierni temu dziedzictwu " Jan Paweł II. Celem konkursu jest poszanowanie dziedzictwa kulturowego Śląska. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło: Region - Ludzie - Legendy.

Legendy i podania naszej ziemi. Zapraszamy do oglądnięcia wizualizacji działań naszej grupy. No i trzymany kciuki za naszych uczniów.

Link do filmu:

https://zstiomeritumedu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/kamil_duda_zstiomeritumedu_onmicrosoft_com/EexV5i6iRI9OlqECRczGUJgBN2pWeP_NIYkhjB4vy-hfaQ?e=oWTk5x

 

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.