Mechatronicy uchylili rąbka tajemnicy na temat swej warszawskiej przygody. W środę 15.03.2017 r. o 5.30 wyruszyliśmy pociągiem z Katowic do Warszawy, aby uczestniczyć w doskonale zorganizowanej imprezie branżowej "Automaticon" w Warszawie. Setki wystawców, interesujące prezentacje na stanowiskach, roboty, linie technologiczne idee nowoczesnego przemysłu 4.0, to jedynie niewielki fragment świetnie zorganizowanych targów. Ta część naszej wyprawy pozwoliła nam spotkać ciekawych ludzi, przeprowadzić wiele ciekawych rozmów ze starszymi kolegami, którzy dzisiaj już jako absolwenci studiów politechnicznych reprezentują firmy z branży. Co ciekawe w tak wydawałoby się jednak męskiej, technicznej dziedzinie udało się spotkać panie -doskonale zorientowane w dziedzinie mechatroniki. 

Po targach była okazja pospacerować po Warszawie, odwiedziliśmy Grób Nieznanego Żołnierza oraz Stare Miasto, a wieczorem zobaczyliśmy nowoczesne Muzeum Historii Żydów Polskich "Polin". Pełni wrażeń wróciliśmy o północy.

Dziękujemy klasie 3BT za bardzo udaną, pełną wrażeń wycieczkę dydaktyczną.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.