godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Śladami bolesnej przeszłości

W piękny, słoneczny majowy dzień uczniowie z Technikum nr 2 i III Liceum Ogólnokształcącego z ZSTiO „Meritum” udali się do michałkowickiego „Zameczku”, aby spotkać się tam z Panem Mirosławem Dominem, a następnie razem z nim wybrać się na spacer śladami siemianowickich miejsc związanych z tragicznymi wydarzeniami z czasów II wojny światowej.

Role w grupie

Innowacja „Zawodowo w Przyszłość” Warsztaty – Role w grupie

Uczniowie klas pierwszych po raz kolejny wzięli udział w zajęciach w ramach Innowacji „Zawodowo w przyszłość”, której celem jest doskonalenie umiejętności przydatnych w dorosłym funkcjonowaniu, w tym na rynku pracy, a w szczególności wykształcenie postawy lifelong learning.

co oferuje miasto

Oferta kulturalno-sportową przygotowaną na najbliższy weekend w mieście Siemianowice Śląskie...

Wybór szkoły ponadpodstawowej to trudny i ważny pierwszy krok w dorosłość i kształtowanie swojej ścieżki kariery. Mamy nadzieję, że prezentowana w ostatnim tygodniu oferta edukacyjna ZSTiO Meritum udowodniła, że warto najbliższe 4/5 lat spędzić właśnie w murach III Liceum Ogólnokształcącego lub Technikum nr 2.

Technik rachunkowości w Technikum nr 2 w ZSTiO „MERITUM” jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy, podpartą doświadczeniami w dotychczasowym zawodzie technik ekonomista, potwierdzoną doskonałymi wynikami egzaminów zawodowych oraz absolwentami pracującymi w zawodzie.

Jest to kierunek dla wszystkich tych, którzy pragną uzyskać dobre wykształcenie i zdobyć zawód, w którym można pracować przez całe życie. Bardzo często jest on wybierany przez osoby kontynuujące tradycje rodzinne w branży finansowo-księgowej.

III Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 2 w ZSTiO Meritum stwarza warunki do całościowego rozwoju młodzieży, uczy zaangażowania, chęci poznawania i odkrywania nowych dziedzin nauki, rozbudza ciekawość  i autentyczną pasję do uczenia się.  Poprzez budowanie wewnętrznej motywacji, nasi uczniowie osiągają wymarzone cele i realizują swoje marzenia.

Partnerzy

`

Copyright 2022 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.