Cieszymy się z kolejnych dobrych wieści! Aż cztery „Aktywne tablice” udało się dla naszej szkoły pozyskać w ramach rządowego programu Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Celem projektu jest rozwijanie szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Gratulujemy p. Benicie Handler, która koordynowała składanie wniosków!

Stan wojenny we wspomnieniach naszych bliskich...

Z radością informujemy, że decyzją Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego wszystkie wnioski o przyznanie stypendium Prezesa Rady Ministrów złożone do Śląskiego Kuratora Oświaty zostały rozpatrzone pozytywnie. W woj. śląskim w roku szkolnym 2021/2022 stypendia otrzymało 899 uczniów, w tym aż troje to uczniowie III LO i Technikum nr 2 w ZSTiO Meritum! Julii Fimie, Szymonowi Pająkowi i Dominikowi Dudzie.

Serdecznie gratulujemy!

Z dumą informujemy, że przyznane zostały nagrody rzeczowe Prezydenta Miasta w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży w Siemianowicach Śląskich. Nasi uczniowie i absolwenci, którzy uzyskali na koniec ubiegłego roku szkolnego bardzo wysokie średnie odebrali z rąk pani dyrektor ZSTiO Meritum listy gratulacyjne i upominek.

Gratulujemy!

Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK)...

Wszystkich, którzy zrealizowali w poprzednich latach projekt społeczny i uzyskali tytuł finalisty Olimpiady Zwolnieni z teorii zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez Pracuj.pl Festiwal Pracy Jobicon online, który odbędzie się w dniach 20-21.10.

Zapisy trwają na https://bit.ly/3v1veep.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

RACHUNKOWOŚĆ, MECHATRONIK, INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.