Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Katowicach, w związku ze zbliżającym się okresem letnim informuje o rozpoczynającej się akcji „Bezpieczne Wakacje 2021", której celem jest stworzenie bezpiecznych warunków wypoczynku dzieci i młodzieży poprzez prowadzenie działalności informacyjno-edukacyjnej, zwłaszcza w zakresie bezpiecznych zachowań zdrowotnych.

Koniec roku to czas podsumowań! Tym razem nagrody i dyplomy za udział w projekcie IT Girls Revolution odebrały uczennice z klasy pierwszej i drugiej III Liceum Ogólnokształcącego MERITUM. Dziewczyny jak zwykle spisały się świetnie i udowodniły, że informatyka "na obcasach" jest możliwa i coraz bardziej popularna.

W imieniu zespołu projektowego Młodzi Ekolodzy serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji dobroczynnej na rzecz zwierząt! Pierwsza część darów zawieziona została do schroniska w Katowicach.

Zdradzimy Wam, że - jeśli sytuacja pandemiczna na to pozwoli - od jesieni chcielibyśmy odwiedzać schronisko regularnie po to, by w ramach wolontariatu wyprowadzać psiaki i miziać kociaki. Jesteście zainteresowani?

Znamy największego znawcę ekologii! W quizie przygotowanym przez zespół projektowy Młodzi EKOlodzy największą wiedzą i refleksem wykazał się Marcin Wolny!

Gratulujemy!

Upominek oraz dyplom czekać będą na portierni Meritum. 

EPAS w Meritum...

Ponad chmiurami...

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

RACHUNKOWOŚĆ, MECHATRONIK, INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.