Uczniowie klasy IIaT udali się na wycieczkę naukową do siedziby wodociągów siemianowickich Aqua-Sprint. Wyjście zostało zorganizowane w związku ze zbliżającym się w ZSTiO Meritum XVI Forum Nauki. Tegoroczne spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata nauki dotyczyć będą problemu wody stąd hasło przewodnie "Woda źródłem życia". Nasi uczniowie dokładnie zapoznali się z działalnością firmy oraz wysłuchali wykładu dr. Seweryna Świacznego "Zanim odkręcisz kran". Prelegent w bardzo ciekawy sposób zaprezentował informacje dotyczące strat wody, które ponosimy podczas codziennego użytkowania. W programie naszej wizyty znalazł się również czas na zwiedzanie siedziby Aqua-Sprintu. Zakończeniem było spotkanie młodzieży Meritum z prezesem spółki panem Piotrem Komrausem, który szczegółowo opowiedział o planach dotyczących wybudowania w najbliższych latach najnowocześniejszej w Europie oczyszczali ścieków.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.