godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Ważniejsze dokumenty obowiązujące uczniów "Meritum"...

Szkolna Liga E-sportowa w CS:GO 2021/2022

I miejsce Lol

1. miejsce - Cing Ciang Ciong, 2. miejsce - Szybkie 0:3 i do domu, 3. miejsce - Exceen

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA - POSTĘPOWANIA w ZSTiO MERITUM NA WYPADEK PODEJRZENIA ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM LUB ZACHOROWANIA NA COVID-19

Obowiązuje od 1 września 2020 r.

1. Procedura obowiązuje wszystkich pracowników zatrudnionych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących MERITUM oraz uczniów i rodziców/opiekunów prawnych uczniów uczęszczających do szkoły.

2. Dyrektor i pracownicy szkoły zobowiązani są na bieżąco śledzić informacje publikowane przez Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, na temat rozpoznawania objawów i sposobu postępowania w przypadku podejrzenia zarażenia koronawirusem.

3. Pracownik szkoły, który przed przyjściem do pracy zauważy u siebie objawy chorobowe, takie jak:

Partnerzy

`

Copyright 2022 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.