dyktando na Dzień Kobiet

W tym roku serwis edukacyjny Dyktanda.pl po raz kolejny organizuje ogólnopolskie dyktando z okazji Dnia Kobiet.

Głównym celem naszej akcji oraz ogólnych działań serwisu jest promowanie twórczych, odpowiedzialnych i świadomych postaw wobec języka polskiego, rozwijanie umiejętności językowych poprzez popularyzację wiedzy o języku polskim oraz doskonalenie sprawności w posługiwaniu się językiem polskim. Zależy nam na dotarciu także do Państwa czytelników oraz zapewnienie im szansy zdobycia nagrody, dlatego prosimy o podzielenie się informacją o wydarzeniu na swojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Szukasz pomysłów, jak możesz jeszcze bardziej umilić sobie, mamie, siostrze lub przyjaciółce Dzień Kobiet?

Już 8 marca masz możliwość wygrać kartę podarunkową do wykorzystania na dowolne zakupy na najpopularniejszej platformie zakupowej w Polsce. Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl przygotował specjalną propozycję na święto kobiet. Konkurs polegający na rozwiązaniu specjalnego dyktanda ortograficznego, które będzie zorganizowane w Dniu Kobiet!

Jeśli uwielbiasz rywalizację, chcesz wykazać się wiedzą, a przy okazji poczuć dreszcz emocji upływającego czasu i dobrze się bawić, gorąco zapraszamy do udziału w zabawie!

Dyktando będzie można rozwiązać online 8 marca 2022 r. w godzinach 18:00-19:00.

Nagroda główna to karta podarunkowa o wartości 100,00 zł do wykorzystania na platformie zakupowej Allegro.pl, gdzie zwyciężczyni znajdzie dosłownie wszystko.

Ty zdecydujesz, co zrobisz z wygraną.