Dziewiąta edycja konkursu na Pupila Meritum została podsumowana. Jest nam niezwykle miło, że aż 80 zwierzaków zgłoszonych zostało do zabawy. Spośród 80 zaprezentowanych psów, kotów, żaby, węża, legwana, gekonów, koszatniczki, papugi, królików, rybki, a nawet gołębia wybraliśmy zwycięzców. Tegoroczna edycja została rozszerzona i nie wybieraliśmy jednego, a aż 4 laureatów.

Oto oni:

W kategorii Pupil Meritum - Pies zwyciężyła Luna (pies rasy Hawańczyk) - przyjaciółka Olka Ficka (163 głosy)

Tytuł Pupila Meritum – Kota trafia do Fifi - brytyjczyka p. Pawła Kopaczka (87 głosów)

Najwięcej głosów (113) wśród upierzonych bohaterów konkursu zyskał Tuptuś – gołąb Denisa Poltiera i to on będzie dumnie nosił tytuł Pupila Meritum - Ptaka

Pupilem Meritum – Gryzoniem został baran francuski to Friz (59 głosów), którym opiekuje się Patrycja Stochmal

Wśród gadów/płazów/ryby największą sympatię (41 głosów) i tytuł Pupila Meritum zdobyła żaba rogata Jagody Stery

Głosującym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i oddanie aż 2 438 głosów, zaś pani prezes Stowarzyszenia Społeczno-Edukacyjnego PRO MERITUM dziękujemy za ufundowanie nagród.