Szkołą w chmurze

W czasach zdalnego nauczania bardzo ważną rolę odgrywają wszelkie środki techniczne.

Dzięki technologii uczymy i nabywamy kompetencji cyfrowych, tak ważnych we współczesnym świecie.

III LO i Technikum nr 2 w ZSTiO MERITUM, jako szkoły, które wyróżniają się innowacyjnością przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii w edukacji zostały nagrodzone certyfikatem Microsoft z tytułem Szkoła w chmurze.

Zdobycie takiego wyróżnienia jest nie tylko zasługą nauczycieli uczących przedmiotów informatycznych, ale wszystkich nauczycieli, którzy wykorzystują w swojej pracy dydaktyczno-wychowawczej zaawansowane narzędzia chmurowe.

Także młodzież MERITUM korzysta z różnych środków i narzędzi cyfrowych, doskonaląc swoje umiejętności, przygotowując się do lekcji czy rozwijając swoje pasje.

Dzięki temu wyróżnieniu nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiego programu „Szkoła w Chmurze Microsoft”.

Szkołą w chmurze