Konkurs Fotograficzny „Z książką Ci do twarzy!”

Klub Miłośników Książki i Sztuki z przyjemnością ogłasza wyniki szkolnego Konkursu Fotograficznego „Z książką Ci do twarzy!”, zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Przypominamy, że konkurs był adresowany do wszystkich uczniów ZSTiO „Meritum”, a w szczególności do miłośników literatury oraz fotografii. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa wśród młodzieży „Meritum”, rozwijanie zainteresowań literackich i fotograficznych uczniów, rozbudzanie ich aktywności twórczej i wrażliwości estetycznej, a także popularyzowanie uczniowskich pasji.

Jury Konkursu Fotograficznego oceniało konkursowe zdjęcia zgodnie z ustalonymi w Regulaminie kryteriami takimi jak: zgodność pracy z tematem konkursu: „Z książką Ci do twarzy!”, oryginalność podejścia do tematu, wartości artystyczne, a także ogólna estetyka wykonania pracy.

Uroczyście ogłaszamy, że w Konkursie Fotograficznym „Z książką Ci do twarzy!” wyróżnienie otrzymała Alina Kaczmarek z klasy IId T za zdjęcie pt.: „Pochłonięcie przez…”. Serdecznie gratulujemy Alinie i życzymy jej dalszych sukcesów w kolejnych konkursach! Równocześnie informujemy, że dyplom – wyróżnienie oraz nagrodę niespodziankę będzie można odebrać w bibliotece szkolnej od 16 lutego 2021 roku.

Dziękujemy wszystkim za udział w fotograficzno – literackiej zabawie oraz zapraszamy do uczestnictwa w następnych bibliotecznych konkursach.

Zapewniamy jeszcze raz, że w „Meritum” z książką Ci do twarzy przez cały rok szkolny!

RACHUNKOWOŚĆ, MECHATRONIK, INFORMATYK?