Bieg po lepsze jutro

W imieniu projektu Tożsami zapraszamy do włączenia się w finałową akcję projektu realizowanego w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii.

19 marca 2022 roku odbędzie się wielki finał projektu "Tożsami” - charytatywny bieg i Nordic Walking "Po Lepsze Jutro" - a wraz z nim wiele innych atrakcji, które wraz z fundacją Piastun Wyrównywanie Szans oraz Siemianowice i Przyjaciele Biegają dla Was zaplanowaliśmy.

Więcej szczegółów już wkrótce na horyzoncie, a niebawem wystartujemy z zapisami. Pamiętajcie, że wszystkie uzbierane środki zostaną przekazane na wsparcie i leczenie naszego przyjaciela - Mateusza Papierkowskiego!

Z całego serca dziękujemy i mamy nadzieję, że pobiegniemy razem 19 marca! Pokaż mniej Zapraszamy do dołączenia na wydarzenia: https://www.facebook.com/events/484541766359682