Światowy Dzień Kota

Światowy Dzień Kota to doskonała okazja do świętowania, dlatego szereg kocich atrakcji pojawiło się na szkolnym FB.

Pierwszą z nich był Błyskawiczny Konkurs Wiedzowy dotyczący szeroko pojętej wiedzy o kotach. Z przyjemnością ogłaszamy, że tytuł Kociego Znawcy Roku oraz nagrodę ufundowaną przez Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne PRO MERITUM otrzyma Piotr Trzeciak, który zdobył największą ilość punktów w nie najłatwiejszym teście.

Tradycyjnie już zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Pupila Meritum 2021. Masz zwierzaka? Pochwal się nim! Szczegóły znajdziecie na szkolnym FB. Link: https://www.facebook.com/media/set?vanity=ZSTiOMeritumSiemianowice&set=a.4270300949666057

Zapraszamy również do tego, by zgodnie z ideą święta pomóc kotom wolno żyjącym i podopiecznym schronisk, dlatego ogłaszamy zbiórkę charytatywną na rzecz zwierząt. Od 17 lutego do 17 marca w sali nr 17 w Meritum zbierać będziemy karmę, koce, zabawki, miski, smycze, legowiska, środki czystości - słowem wszystko to, co przyda się w schronisku dla zwierząt.

Zbiórkę koordynować będą Pomysłowe Dziewczyny uczennice klasy 2LO realizujące projekt w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Liczymy na Wasze wielkie serca!

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

RACHUNKOWOŚĆ, MECHATRONIK, INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.