Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zapraszamy do wzięcia udziału w siódmej edycji facebookowego konkursu na Najfajniejszego smyka Meritum!

Jesteś aktualnym lub przyszłym uczniem Meritum, jego absolwentem, pracownikiem? Pochwal się zdjęciem z dzieciństwa, a my wybierzemy Miss bądź Mistera dziecięcych fotek. Ilość lajków zdecyduje, który uczeń lub absolwent lub nauczyciel Meritum najlepiej prezentował się w dzieciństwie;) Najzabawniejsze, najśmieszniejsze, naj... zdjęcie z dzieciństwa ślijcie w wiadomości FB. Na zdjęcia i głosy czekamy do 01 VI, wtedy też wyłonimy zwycięzcę ;)

Nagrodą, prócz oczywiście sławy w sieci, jest bon podarunkowy na kwotę 50,00 zł ufundowany przez Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne PRO MERITUM.

Zapraszamy do zabawy!