ksiazki

Klub Miłośników Książki i Sztuki zaprasza do biblioteki szkolnej całą społeczność „Meritum” na tradycyjny Świąteczno – Noworoczny Kiermasz Książek. To już ostatnie dni Kiermaszu, na którym każdy miłośnik dobrej i taniej książki znajdzie coś dla siebie: lektury szkolne wraz z opracowaniami, repetytoria z różnych dziedzin wiedzy, pomoce maturalne, książki beletrystyczne i albumy o różnorodnej tematyce, bajki i baśnie dla najmłodszych, atrakcyjne przepisy kulinarne dla smakoszy, poradniki dla pasjonatów roślin i ogrodów, a także praktyczne wskazówki, jak żyć zdrowo i szczęśliwie. Serdecznie zapraszamy!!!

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.