ZSTiO MERITUM oraz Siemianowickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkich miłośników fotografii od 14 lat wzwyż do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym „Pozostał po nich ślad…”.

Konkurs został zorganizowany w ramach cyklicznej uroczystości „Jest taka cierpienia granica…”, której tegorocznym motywem jest „Wojna i Holocaust oczami dziecka – historia Rutki Laskier”. Celem Konkursu jest ukazanie wielokulturowości Górnego Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego, odkrywanie często zapomnianych miejsc i symboli związanych z szeroko pojętą kulturą żydowską oraz zachowanie w pamięci śladów kultury żydowskiej i wydarzeń związanych z Holocaustem.

 Informacji o Konkursie udzielają Panie: Ewa Boryca i Ksenia Hadryan.

Szczegóły w Konkursowych Regulaminach znajdujących się poniżej.

Serdecznie zapraszamy!

1.Konkurs fotograficzny

2.Konkurs fotograficzny - zgoda rodziców

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo