ose

Znamy już uczestników II etapu Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. Kinga Juszczyk, Marta Sobczyk i Kamila Śliwiok zakwalifikowały się właśnie do II etapu Olimpiady. Tym samym uczennice Technikum Ekonomicznego w ZSTiO MERITUM znalazły się w gronie 20 najlepszych reprezentacji szkół województwa Śląskiego. Swój sukces wypracowały indywidualnie, a w kolejnym etapie będą stanowiły zespół. Dodajmy, że w tym roku w Olimpiadzie wystartowało 24,5 tysiąca uczniów z całej Polski. Dla przyszłych ekonomistów ubezpieczenia społeczne i ich rozliczanie to jedno z kluczowych zagadnień w przyszłej pracy zawodowej. Wszak towarzyszy ono obliczaniu wynagrodzeń dla pracowników we wszystkich dziedzinach gospodarki.