ose

Znamy już uczestników II etapu Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. Kinga Juszczyk, Marta Sobczyk i Kamila Śliwiok zakwalifikowały się właśnie do II etapu Olimpiady. Tym samym uczennice Technikum Ekonomicznego w ZSTiO MERITUM znalazły się w gronie 20 najlepszych reprezentacji szkół województwa Śląskiego. Swój sukces wypracowały indywidualnie, a w kolejnym etapie będą stanowiły zespół. Dodajmy, że w tym roku w Olimpiadzie wystartowało 24,5 tysiąca uczniów z całej Polski. Dla przyszłych ekonomistów ubezpieczenia społeczne i ich rozliczanie to jedno z kluczowych zagadnień w przyszłej pracy zawodowej. Wszak towarzyszy ono obliczaniu wynagrodzeń dla pracowników we wszystkich dziedzinach gospodarki.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.