Czas płynie nieubłaganie i wszystko co dobre szybko się kończy. Końca dobiega też nasza przygoda w irlandzkim Mallow.

W związku z tym spotkaliśmy się dziś po raz ostatni w biurze Your International Training – firmy która współorganizowała nasze praktyki. Na spotkaniu każdy z nas otrzymał kilka certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w zagranicznej praktyce oraz odbycie kursu języka angielskiego. W tym miejscu pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracownikom biura YIT za zaangażowanie, poświęcony czas, a przede wszystkim za dobrą organizację pracy, zakwaterowania i wycieczek. Zagraniczna praktyka była dla nas nie lada wyzwaniem ale też fantastyczną przygodą. Każdy mógł sprawdzić się w nieco innych warunkach, czasem trudnych sytuacjach. Do domu wracamy niechętnie, choć stęsknieni za rodzinami i z bagażem nowych doświadczeń, które na pewno przydadzą się w naszym dalszym życiu zawodowym i osobistym.

W sobotę czeka nas jeszcze podróż do Dublina skąd wieczorem wylecimy do Katowic.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego wyjazdu.

Do zobaczenia w poniedziałek w MERITUM.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.