Czas płynie nieubłaganie i wszystko co dobre szybko się kończy. Końca dobiega też nasza przygoda w irlandzkim Mallow.

W związku z tym spotkaliśmy się dziś po raz ostatni w biurze Your International Training – firmy która współorganizowała nasze praktyki. Na spotkaniu każdy z nas otrzymał kilka certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w zagranicznej praktyce oraz odbycie kursu języka angielskiego. W tym miejscu pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracownikom biura YIT za zaangażowanie, poświęcony czas, a przede wszystkim za dobrą organizację pracy, zakwaterowania i wycieczek. Zagraniczna praktyka była dla nas nie lada wyzwaniem ale też fantastyczną przygodą. Każdy mógł sprawdzić się w nieco innych warunkach, czasem trudnych sytuacjach. Do domu wracamy niechętnie, choć stęsknieni za rodzinami i z bagażem nowych doświadczeń, które na pewno przydadzą się w naszym dalszym życiu zawodowym i osobistym.

W sobotę czeka nas jeszcze podróż do Dublina skąd wieczorem wylecimy do Katowic.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego wyjazdu.

Do zobaczenia w poniedziałek w MERITUM.