Tradycyjnie już, jak w każdą niedzielę grupa polskich praktykantów z Mallow z samego rana wyruszyła na kolejną wycieczkę. Celem naszej podróży było tym razem zachodnie wybrzeże Irlandii, a konkretnie Klify Moheru.

Pierwszym przystankiem po dwugodzinnej podróży była Lahinch Beach – mała wioska rybacka. Silny wiatr i duże fale sprawiają, że jest to ulubione miejsce surferów. Spacer brzegiem Oceanu Atlantyckiego oraz przechadzka po falochronie zbudowanym z ogromnych głazów sprawił, że doceniliśmy piękno tego miejsca. Pomimo niskiej temperatury można było zaobserwować wielu surferów zmagających się z żywiołem. Spoglądając na nich z zazdrością postanowiliśmy sami spróbować swoich sił na desce. Dzięki zaradności, pomysłowości i sztuce pertraktacji jednego z naszych uczniów mieliśmy okazję doświadczyć jakie to uczucie (na pomoście).

Następnie dotarliśmy do celu naszej wyprawy – Klifów Moherowych. Już po chwili okazało się, że warto było tu przyjechać, pomimo dużej odległości. Niezapomniane widoki - wzburzony ocean, ruiny zamku i obijające się o klify fale nadawały klimatu. Wycieczki nie zepsuła także typowa irlandzka pogoda; zdjęcia i wrażenia pozostaną niezapomniane.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.