Mallow to niewielkie miasteczko położone na północny zachód o Cork, obfitujące w liczne osiedla domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, szeregowej lub wolnostojących. Na próżno szukać tu popularnych u nas bloków wypełnionych małymi mieszkankami. Domki różnej wielkości zlokalizowane są na mniej lub bardziej oddalonych od centrum uliczkach i zawsze otwartych osiedlach. Irlandzki styl to prostota architektury i maksimum funkcjonalności. Małym i prosto urządzonym pokoikom towarzyszą rozległe kuchnie i salony. Sami zaś Irlandczycy są bardzo mili, pomocni, uśmiechnięci i spokojni. Wszystko jest tu perfect i excellent. Zarówno w domu jaki i w podróży słyszymy morning, bye, nice day, którym towarzyszą uśmiech i życzliwość. Każda okazja jest dobra by porozmawiać. Nie widać tu żadnego pośpiechu. Pracę rozpoczyna się o godzinie dziewiątej, ale cisza nocna jest konsekwentnie realizowana od dziesiątej wieczorem. Trzeba się dobrze wyspać by rano wstać i ze spokojem zdążyć ze wszystkim, aby na twarzy gościł uśmiech i zadowolenie bez śladów zdenerwowania i roztargnienia.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.