Niedziela – dziś pora na Killarney. Godzina 9.30 zbiórka i wyruszamy w międzynarodowym zespole MERITUM Siemianowice Śląskie wraz z młodzieżą z Czech i Wodzisławia Śląskiego. Przed nami godzinna podróż autokarem do jednego z najpiękniejszych miejsc zielonej wyspy.

W przewodniku IRLANDIA wydawnictwa Wiedza i Życie znajdziemy taką oto informację: „Ten rejon słynący ze wspaniałych widoków jest zaliczany do największych atrakcji turystycznych Irlandii. Wszystkie trzy jeziora leżą w granicach Narodowego Parku Killarney. Chociaż znajdują się tu liczne ruiny zamków i opactw, to jednak nie one lecz właśnie jeziora skupiają największą uwagę”.

Naszą uwagę skupiły zarówno góry jak i jeziora oraz zespół pałacowo parkowy. Po dzisiejszej wizycie w tym przepięknym i urokliwym zakątku czujemy jednak niedosyt. Killarney to jedno z tych miejsc, do których trzeba koniecznie powrócić i poświęcić mu znacznie więcej czasu.

Polecamy Waszej uwadze również film promujący miasto i region: https://youtu.be/tTSN33fvdPk

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.