Opublikowano 29 listopada Facebook ZSTiO Meritum

Podsumowanie maja spędzonego w Niemczech: dzisiaj pierwsza grupa uczniów ZSTiO Meritum (mechatroników) biorących udział w projekcie „Euro doświadczenia w praktyce” otrzymała certyfikaty Europass – Mobilność z zagranicznej praktyki zawodowej :)

Opublikowano 25 maja 2017 Facebook ZSTiO Meritum

Naszym niemieckim praktykantom, którzy właśnie konsumują pyszności podczas integracyjno-pożegnalnego grilla życzymy smacznego;)

Opublikowano 16 maja 2017 Facebook ZSTiO Meritum

Za nami kolejna magiczna podróż do Berlina. I tym razem każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Historycy - historię Celebryci – celebrytów A miłośnicy piękna w naturze - rafę koralową No a ja (napisała pani Joasia Drabik-Nos) w końcu spotkałam miłość mojego dzieciństwa E.T go home :D Pozdrawiamy cieplutko Szczególne pozdrowienia dla społeczności ZSTiO ,,Meritum" przesyła Michael Jackson :)

Opublikowano 12 maja 2017 Facebook ZSTiO Meritum

Cieplutkie pozdrowienia z Berlina przesyła III BT :) I oczywiście pani Asia ;)

Opublikowano 9 maja 2017 Facebook ZSTiO Meritum

Nasi niemieccy praktykanci z charakterystycznym dla nich minimalizmem informują, że "nowy tydzień = nowe wyzwania". Pozdrawiamy wszystkich zapracowanych;)

Opublikowano 4 maja 2017 Facebook ZSTiO Meritum

A tymczasem nasi mechatronicy pozdrawiają i uprzejmie donoszą, że: "Kolejny intensywny dzień za nami. Intensywny kurs języka niemieckiego oraz wizyty w zakładach pracy."

Opublikowano 3 maja 2017 Facebook ZSTiO Meritum

Mamy wieści również zza zachodniej granicy, gdzie na praktykach zawodowych przebywa klasa 3bT. W telegraficznym skrócie: "Mechatronicy zameldowali się na miejscu. Ośrodek super, jedzenie rewelacja. Pozdrawiamy serdecznie". Pozdrawiamy Was również, życzymy przyjemnego pobytu i czekamy na kolejne wieści;)

Praktyki zawodowe w Mallow i Sligo (Irlandia - 40 uczniów)