godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

W wyniku przeprowadzonego konkursu wniosków ogłoszonego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji - “Ponadnarodowa mobilność uczniów”, kolejny projekt związany z międzynarodową mobilnością uczniów naszej szkoły został zatwierdzony do realizacji. Kwota przyznanego dofinansowania wynosi 191 044 PLN. W ramach projektu 20 uczniów odwiedzi współpracującą z nami szkołę w Mallow - Irlandia.

Uczestnicy projektu "Rozwój kompetencji komunikacyjnych kluczem do Europy" pogłębią swoje umiejętności związane z obszarem działań projektowych oraz różnorodnych dziedzin takich jak: praca w międzynarodowej grupie, rozwijanie relacji społecznych, doskonalenie umiejętności z dziedziny technologii informacyjno-komunikacyjnej, planowania oraz realizacji działań projektowych. W trakcie realizacji projektu doskonalone będą następujące kompetencje kluczowe: kompetencje w zakresie rozumienia i tworzenia informacji, kompetencje w zakresie wielojęzyczności, kompetencje cyfrowe, kompetencje osobiste, społeczne i w zakresie uczenia się, kompetencje w zakresie świadomości i ekspresji kulturalnej.

Partnerzy

`

Copyright 2022 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.