Dzisiaj miało miejsce ostatnie spotkanie z pracownikami organizacji Your International Training, goszczącej nas na praktykach w irlandzkim Mallow. "Last but not least", jak mówi angielskie powiedzonko. Spotkanie, co prawda ostatnie lecz nie mniej ważne. A wręcz najważniejsze!

To w trakcie tego spotkania każdy z nas otrzymał certyfikat zaświadczający o jego udziale w programie "Praktyk Europejczyk". Nasi irlandzcy pracodawcy wystawili nam same najwyższe oceny za pracę! Będzie się czym w domu pochwalić :)

Po miesięcznym pobycie żegnamy więc urocze, trochę senne miasteczko Mallow i całą "zieloną wyspę". Jesteśmy bogatsi o wiele doświadczeń, zawodowych, kulturowych i turystycznych. Te doświadczenia i wspomnienia zostaną w naszej pamięci już na zawsze.

Żegnaj Irlandio, jeśli dla kogoś byłaś pierwszym zagranicznym "przystankiem", z pewnością nie pozostaniesz ostatnim!