#Zbuduj siebie...

Jesteśmy grupą nastolatków uczących się w szkole średniej. Łączy nas chęć robienia czegoś dobrego dla innych. Razem stworzyliśmy grupę ''ZbudujSiebie'', która chcę sprzeciwstawiać się zaniżonej wartośći i samooceny wśród dzieci i młodzieży. Dlatego postanowiliśmy wziąć udział w tegorocznej edycji Zwolnionych z Teorii. Nasz projekt realizować będziemy z Dove Self-Esteem.

Przed nami wspaniały czas, który chcemy wykorzystać jak najlepiej potrafimy. Naszą grupą docelową jest młodzież w wieku 10-14 lat. Planujemy zorganizować wielkie warsztaty z budowania pozytywnej samooceny, aby każdy, kto nie jest do końca pewny swojej wartości, własnie w tym momencie pozbył się wszystkich wątpliwości.

Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tej pięknej inicjatywy, ta edycja jest szczególna, ponieważ pierwszy raz odbywa się w Polsce! Dove na światowym rynku działa już nieprzerwanie od 2004 roku. Z badań wynika, że aż 81% dziewcząt nie czuje się pewnie ze swoim wyglądem. Niestety wśród chłopców problem jest praktycznie taki sam. Chcemy odwrócić te statystyki o 180 stopni, dzieki nam nikt już nie będzie smutny z powodu swojego wyglądu lub zachowania. Trzymajcie za nas kciuki.