godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Szkolna Liga E-sportowa w CS:GO 2021/2022

Link do discorda ligi: https://liblink.pl/E8Z5VE3Pps

 

Runda 2

Grupa 1 Mecze Wygrane Przegrane Rundy Grupa 2 Mecze Wygrane Przegrane Rundy
 Monkey Squad  0  32   Familoki e-sport  0  27
 Mega potwór  0  25  Gołymbiorze  0  22
 RubyBoss  1  -25 AbsentFive  1  -22
 Kaszkietowi Oślepiacze  1  -32  Ganja Skills  1  -27

 

  Wygrany Wynik
1. Mega Potwór - RubyBoss  Mega Potwót  2:0 (Inferno 16:3, Mirage 16:4)
2. Absent Five - Gołymbiorze    Gołymbiorze  0:2 (Vertigo 8:16, Ancient 2:16)
 3. Monkey Squad - Kaszkietowi Oślepiacze  Monkey Squad 2:0
 4. Familoki e-sport - Ganja Skills  Familoki e-sport 2:0 (Ancient 16-1, Inferno 16-4)

 

Runda 1

 
  Wygrany Wynik
1. Monekey Squad vs Kaszkietowi Oślepiacze  16  2
2. Mafia Fabud vs RubyBoss  0  16
3. Gołymbiorze vs 7,2% e-sport  16  1
4. Ganja Skills vs Mega Potwór  1  16
5. Kajzerka Gang vs Familoki e-sport  5  16
6. Absent five vs Mafia Fabud  16  0
7. RubyBoss vs Ganja Skills  16  8
8. Familoki e-sport vs Kaszkietowi Oślepiacze  16  12
9. Gołymbiorze vs Monkey Squad  16  7
10. Absent Five vs Kajzerka Gang  16  0
11. 7,2% e-sport vs Mega Potwór  0  16

 


Drużyny CS:GO:

 

Kaszkietowi Oślepiacze
1. Jakub Tommy Schelby Okienko 3bT  
2.  Jakub Arthur Schelby Wątroba 3bT
3. Maksymialian Alfie Solomons Wistel 3bT
4.  Paweł John Schelby Noras 3bT
5. Kamil Finn Shelby Grzywiński 3bT
Rezerwowy   Kamil Johnny Dogs  Smaga 3bT

 

Ganja Skills
1. Sebastian Esieleq Mielniczuk 3bT  
2.  Beniamin Lolitka69 Dudek 3bT
3. Mateusz LolitkaUwU60 Wasiak 3bT
4.  Oskar Cinaldinko144Hz Pająk 2aT
5. Łukasz BoqusALB Kowalski 3bT
Rezerwowy  Jakub Outoab Orczyk 3bT

 

Kajzerka Gang
1. Daniel BLEJKO_787 Mazur 1LO  
2.  Daniel 1-1 T0STER Salisz 1LO
3. Marta depresantka_ Wieczorek 1LO
4.  Jakub kube Graczyk 1LO
5. Jakub MrJacobJ Jakubczyk 1LO
Rezerwowy  Oskar Killer_PL Niedziela 1LO

 

RubyBoss
1. Oliwier Jarli Wróbel 1aT  
2.  Marcin MAJSTER Sapota 1aT
3. Michał Michałeq Słomiany 1aT
4.  Marcin  Jabol Jabłoński 1aT
5. Szymon MałyMakłini Siwczyk 1LO

 

Familoki e-sport
1. Igor Jogi Jeziorski 2LO  
2.  Przemek Pshem Bartosz 2LO
3. Piotr Bioder Trzeciak 2aT
4.  Jakub Jaxon Kornas 1bT
5. Denis Psycho Poltier 1bT
Rezerwowy  Kamil Cosnek Glosnek 2LO

 

Absent Five

1. Jan Warkocz 3aT  
2.  Paweł Salamon 3aT
3. Kuba Maloch 3aT
4.  Daniel Ogierman 3aT
5. Szymon Pająk 3aT
Rezerwowy  Wiktor Zasada  

 

Monkey Squad
1. Jakub zetko1 Frania    
2.  Mateusz zetko2 Gremlik  
3. Bartosz zetko3 Hojda  
4.  Franek zetko4 Malinowski  
5. Marcin zetko5 Pera  
Rezerwowy  Bartosz zetko6 Czajka  

 

Mega Potwór
1. Szymon HeS Adamczyk  4aT  
2.  Jakub KuBsiK Śmigielski  4aT
3. Patryk Ziomisław Langfort  2aT
4.  Oskar Neon Wcisło  3aT
5. Kordian Muffin Klimczak  3aT
Rezerwowy  Jakub KBOOM Śliwiok  3bT

 

7,2% E-sport
1. Mateusz Fanatyk Wędkarstwa Piekarczyk 2aT  
2.  Jakub Ziutuś Łapaj 2aT
3. Kamil ChybiN_ Chybiński 2aT
4.  Daniel Skute bobo Wanot 2aT
5. Nicolas N.Y.X.O Herman 2aT

 

Gołymbiorze
1. Patryk Żymełka    
2.  Grzegorz Poręba  
3. Jakub Dziurowicz 3cT
4.  Piotr Kubecki  
5. Maksymilian Mikołajczyk  
Rezerwowy  Kamil Rosiek  

 

Mafia Fabud
1. Wojtek Musioł 2LO  
2.  Karol Bednarczyk 2bT
3. Oskar Kiełbasa 2bT
4.  Jakub Kwarciński 2bT
5. Łukasz Lewandowski 2bT
Rezerwowy  Michał Follert  

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
`

Copyright 2022 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.