godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

  I miejsce Lol

Link do discorda: https://liblink.pl/9BgvlgRHQP

Finałowa drabinka.


Runda 4

Grupa 1 Wygrani Grupa 2 Wygrani
 Bytom to nie hasiok - The Devils The Devils  Cing Ciang Ciong - Gołębiorze  Cing Ciang Ciong

 

Runda 3

Grupa 1 Wygrani Grupa 2 Wygrani
 Bytom to nie hasiok - Los Patos  Bytom to nie hasiok  Cing Ciang Ciong - Wojownicy Żółwia  Cing Ciang Ciong
 The Devils - Ellpasta  The Devils  Gołębiorze - FC Bloki Familoki  Gołębiorze

 

Grupa 1 Mecze Wygrane Przegrane Grupa 2 Mecze Wygrane Przegrane

1. Bytom to nie hasiok

2 2  0

1. Cing Ciang Ciong

2  2  0
1. The Devils 2  2  0 2. Gołębiorze 2  1  1
2. Los Patos 2 1  1 2. FC Bloki Familoki 2 1  1
2. Ellpasta 2 1  1 2. Wojownicy Żółwia 2 1  1
3. Rzymianie 2 0  2 3. Fc Górnik Wojkowice 2 0  2
3. GanjaSkills 2  0  2        

 


Runda 2
Grupa 1 Wygrani Grupa 2 Wygrani
1.Bytom to nie hasiok - GanjaSkills  Bytom to nie hasiok 1. Cing Ciang Ciong - Gołębiorze  Cing Ciang Ciong
2.Los Patos - Ellpasta  Ellpasta 2. Wojownicy Żółwia - FC Bloki Familoki  FC Bloki Familoki
3. The Devils - Rzymianie  The Devils Fc Górnik Wojkowice - Wojownicy Żółwia  Wojownicy Żółwia

 

Grupa 1 Mecze Wygrane Przegrane Grupa 2 Mecze Wygrane Przegrane

1. Bytom to nie hasiok

2 2  0

1. Cing Ciang Ciong

2  2  0
1. The Devils 2  2  0 2. Gołębiorze 2  1  1
2. Los Patos 2 1  1 2. FC Bloki Familoki 2 1  1
2. Ellpasta 2 1  1 2. Wojownicy Żółwia 2 1  1
3. Rzymianie 2 0  2 3. Fc Górnik Wojkowice 2 0  2
3. GanjaSkills 2  0  2        

 


Runda 1
Grupa 1 Wygrani Grupa 2 Wygrani
1.Bytom to nie hasiok - Ellpasta  Bytom To nie Hasiok 1.Cing Ciang Ciong - FC Bloki Familoki  Cing Ciang Ciong
2.Los Patos - Rzymianie  Los Patos 2.Fc Górnik Wojkowice - Gołębiorze Gołębiorze
3. The Devils - GanjaSkills The Devils Wojownicy Żółwia - pauzuje  
 
Grupa 1 Mecze Wygrane Przegrane Grupa 2 Mecze Wygrane Przegrane

1. Bytom to nie hasiok

1 1  0

1. Cing Ciang Ciong

1  1  0
1. Los Patos 1  1  0 1. Gołębiorze 1  1  0
1. The Devils 1  1  0 2. FC Bloki Familoki 1  0  1
2. Ellpasta 1  0  1 2. Fc Górnik Wojkowice 1 0  1
2. Rzymianie 1 0  1 Wojownicy Żółwia 0  0  0
2. GanjaSkills 1  0  1        


Drużyny LoL:

Bytom to nie hasiok
1. Kamil OGMrożon Mrowiec 3aT  
2.  Wiktor Dablju Dziendziel 3aT
3. Oliwier 6lovv Kotlicki 3aT
4.  Bartosz Kaqanmain Dyba 3aT
5. Kordian Mufflon Klimczak 3aT
Rezerwowy         

 

 

Cing Ciang Ciong
1. Dorian fejt Majer 4aT  
2.  Bartosz Rekinado Czyszek 4aT
3. Radosław Nocny Rafał Bula 4aT
4.  Mikołaj its me Zappy boi Czajor 4aT
5. Mateusz Matikkkii Świgoniak 4aT
Rezerwowy         

 

 

Ellpasta
1. Jakub Inter785 Strzępka 2aT  
2.  Eryk Erykos12321 Ziaja 2aT
3. Daniel usêlêss adc Wanot 2aT
4.  Mikołaj Żułf Błomtny Małachowski 2aT
5. Remigiusz remigiuszek105 von Colson 2aT
Rezerwowy         

 

 

FC Bloki Familoki
1. Wiktor   Przybylski 3aT  
2.  Mateusz   Maniura 3aT
3. Marceli   Czajkowski 3aT
4.  Jakub   Słowiński 3aT
5. Denis   Poltier 1bT
Rezerwowy 

Michał

Bartosz

 

Świerc

Dyba

3aT

 

 

FC Górnik Wojkowice
1. Patryk Patryk2006szmon Szrenawski  1bT  
2.  Wojtek ArQuel smurf acc Musioł  2LO
3. Karol Kat Sh0King Bednarczyk 2bT
4.  Bartosz Trucy Czajka  1aT
5. Marcin Ueanjestgryfny Giza  2LO
Rezerwowy  Michał TheKillerr13 Robok  1bT

 

 

Los Patos
1. Bartosz EATCOOKIEjD Chlasta 2aT  
2.  Patryk golompekxd Kłoczko 2aT
3. Konrad czerny13 Czernecki 2aT
4.  Krzysztof kris20042 Kaiser 3aT
5. Karol kochamrzycie12345 Moryl 3aT
Rezerwowy  Adrian qTiVOp Opielka 2aT

 

 

Rzymianie
1. Patryk   Żymełka    
2.  Mateusz   Kusiak  
3. Jakub   Ściebura  
4.  Łukasz   Żyłka  
5. Jakub   Przybył  
Rezerwowy  Dawid   Skolik  

 

 

The Devils
1. Oskar   Puk 4aT  
2.  Dawid   Jakubczyk 4aT
3. Mateusz   Jaworek 4aT
4.  Piotr   Wachstiel 4aT
5. Maciej   Kanzył 4aT
Rezerwowy  Michał   Wasik 3aT

 

 

Gołębiorze
1. Michał QuikeQ Schejbal 3cT  
2.  Kamil hermetic package Kadzioch 3cT
3. Dominik fix the game Bęben 3cT
4.  Michał JackCactus Dyba 3cT
5. Tomasz ShowBizFob25 Strycharz 3cT
Rezerwowy         

 

 

Wojownicy Żółwia
1. Szymon Georgino Pająk 3aT  
2.  Dominik wachmistrz Gibon Derbot 3aT
3. Kuba F1shSt1ck Maloch 3aT
4.  Jakub KDKBOOMPL Śliwiok 3bT
5. Jakub MrArond Rybczyński 3bT
Rezerwowy         

 

 

GanjaSkills
1. Beniamin Nuckfinga Dudek 3bT  
2.  Paweł Bambik Fiszi Noras 3bT
3. Mateusz papekklapek Wasiak 3bT
4.  Kacper QkapeQ Pietraszewski 3bT
5. Jakub 77more Wątroba 3bT
Rezerwowy  Oskar esabykujazda Pająk 2aT

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
`

Copyright 2022 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.