1. miejsce - Cing Ciang Ciong, 2. miejsce - Szybkie 0:3 i do domu, 3. miejsce - Exceen

 

LoL - I runda - zasady (link do discorda  https://discord.gg/HG4gjwpcUG

Drużyny LoL:

Kremuweczki
1. Jakub Jcob1975 Strzępka 1aT  
2.  Remigiusz remigiuszek105 Von Colson 1aT
3. Mikołaj Żułf Błomtny Małachowski 1aT
4.  Patryk golompekxd Kłoczko 1aT
5. Daniel Yung Skjøte Wanot 1aT
Rezerwowy         
Szef esports
1. Jakub Jakub z Katowic Adamus 4aT  
2.  Michał Kucyyyy Kawecki 4aT
3. Dominik KKlima Klimontowski 4aT
4.  Jakub KrzyczTrybson53 Zarzeczny 4aT
5. Jakub GąskaTrybsona53 Sekieta 4aT
Rezerwowy         
Zwierzaki
1. Szymon Georgino Pająk 2aT  
2.  Paweł 420 ganja abuser Noras 2bT
3. Jakub Hello There Adc Rybczyński 2bT
4.  Kuba F1shStick Maloch 2aT
5. Dominik wachmistrz Gibon Derbot 2aT
Rezerwowy         
Esports Academy
1. Jakub RosiakGigaNoob Nowojski 4aT  
2.  Sebastian Sebolix Poloczek 4aT
3. Filip Masny EDD Maciejewski 3LO
4.  Kamil kamilos2543 Kołodziej 4aT
5. Marcin   Kubanek 4aT
Rezerwowy         
Exceen
1. Wiktor dablju Dziendziel 2aT  
2.  Wiktor Register 89 Przybylski 2aT
3. Bartosz Kaqanmain Dyba 2aT
4.  Oliwier CoconutBestGirl Kotlicki 2aT
5. Kamil Banan z Toplejna Mrowiec 2aT
Rezerwowy  Kordian Ciasteczko12331 Klimczak 2aT
Cing Ciang Ciong
1. Dorian fejt Majer 3aT  
2.  Bartosz Rekinado Czyszek 3aT
3. Radosław Nocny Rafał Bula 3aT
4.  Mikołaj its me Zappy boi Czajor 3aT
5. Mateusz Matikkkii Świgoniak 3aT
Rezerwowy         
Rabuś nie kradnij
1. Krzysztof gook231 Goj 2aLO  
2.  Matuesz BadReptile678 Pałka 2aLO
3. Łukasz Lukiasn Kowalski 2aLO
4.  Piotr PC4games Chrobok 2aT
5. Jakub KBOOMPL Śliwiok 2bT
Rezerwowy         
LTG LemonTreeGaming
1. Marcin ultrasuperplayer  Skrzypek 1bT  
2.  Karol ShΘKıηg Bednarczyk 1bT
3. Oskar NextLevelVarus Kiełbasa 1bT
4.  Jakub Necronnn Twardowski 1bT
5. Beniamin briixus shef Duszowicz 1bT
Rezerwowy         
Szybkie 0:3 i do domu
1.  Michał  QuikeQ Schejbal 2cT  
2.   Dominik  fvck off Bęben 2cT
3.  Kamil  euthanasia lover Kadzioch 2cT
4.   Michał  JackCactus Dyba 2cT
5.  Maksymilian  XxxVirVenxxX Mikołajczyk 2cT
Rezerwowy         
Imperium Słońca
1. Michał mwasik1 Wasik 2aT  
2.  Marceli CzajaXpompa69 Czajkowski 2aT
3. Marcin ParistoKozak Płaczek 1bT
4.  Mateusz ManiusTv Maniura 2aT
5. Karol kohamrzycie12345 Moryl 2aT
Rezerwowy         

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

RACHUNKOWOŚĆ, MECHATRONIK, INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.