CS:GO - zasady Best Of 3 (link do discorda  https://discord.com/invite/qXKm8Bgd

 

 CS:GO - zasady Best Of 3 (link do discorda  https://discord.com/invite/qXKm8Bgd

Drużyny CS:GO:

Lanowe Kobry
1. Szymon Hes Adamczyk 3aT  
2.  Tomasz xSmQ Wójcik 3aT
3. Bartosz bartkie Mendala 3aT
4.  Jakub KuBsik Śmigielski 3aT
5. Kordian Muffin Klimczak 2aT
Rezerwowy  Mateusz Matheww33 Styperek 3aT
GanjaSkill
1. Paweł Young G Noras 2bT  
2.  Beniamin Big Ben Dudek 2bT
3. Sebastian Esieleq Mielniczuk 2bT
4.  Mateusz Rekkuuu Wasiak 2bT
5. Oskar Cinaldinho Pająk 1aT
Rezerwowy         
Kremuweczki
1. Jakub Masna Pszczułka Strzępka 1aT  
2.  Remigiusz Uganda man casedrop.eu Von Colson 1aT
3. Mikołaj Kotwica Małachowski 1aT
4.  Patryk gołompek Kłoczko 1aT
5. Daniel Ais Exist Wanot 1aT
Rezerwowy         
Taken
1. Piotr Czarodziej Henne 4aT  
2.  Szymon Żabojad Franek 4aT
3. Piotr thestig Kasiak 4aT
4.  Michał Maciuś Mućka  4aT
5. Marcin Julcia Kubanek 4aT
Rezerwowy         
Red Umbrellas
1. Kamil kams5 Grzywiński 2bT  
2.  Jakub FRIZ Śliwiok 2bT
3. Michał MYYO Schejbal 2cT
4.  Mikołaj Don Kasjo Klimko 2cT
5. Tomek MYYO_00 Strycharz 2cT
Rezerwowy   Kaper  L3MO Pietraszewski  2bT
Polish Assasin e-sport 
1. Patryk Ziomislaw Langfort 1aT  
2.  Piotrek BI000DER Trzeciak 1aT
3. Przemysław PsheM Bartosz 1aLO
4.  Grzegorz Adamek Smerczek 1aLO
5. Igor Jogi Jeziorski 1aLO
Rezerwowy   Jakub  kubaczusiek  Leśków  1aLO
Żymianie
1. Grzegorz Sh44d0 Poręba 2cT  
2.  Piotr SεnθX Kubecki 2cT
3. Jakub Adorption Dziurowicz 2cT
4.  Kamil KamilSiemXD Kuchta 2cT
5. Maksymilian SiaczeQ Mikołajczyk 2cT
Rezerwowy         
KKnut
1. Paweł sp 2 Sgraja 4aT  
2.  Gabriel Synitype Kemp 4aT
3. Dominik KKlima Klimontowski 4aT
4.  Jakub qMarkusp Adamus 4aT
5. Filip Sieku Siekowski 4aT
Rezerwowy         
Somalijski Okręt
1. Jan Freshu Warkocz 2aT  
2.  Paweł Pawsal Salamon 2aT
3. Wiktor Foreks Zasada  2aLO
4.  Oskar Neon Wcisło 2aT
5. Szymon Georgino Pająk 2aT
Rezerwowy         
NoLimits
1. Łukasz Lucky1uk3 Przybyś 4bT  
2.  Jakub Ziemian Ziemianek 4bT
3. Konrad Kondi Żywczak 4bT
4.  Łukasz Papulson Mikołajczyk 3LO
5. Denis Listonosz Pat Termin 3LO
Rezerwowy   Robert Somsiad Papieżak Naczyński 3LO



ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

RACHUNKOWOŚĆ, MECHATRONIK, INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.