Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie ZSTiO Meritum. Organy wybieralne SU: Zarząd SU, Przedstawiciele Samorządów Klasowych wybierani są co roku we wrześniu. Wybory do organów SU są równe, tajne, powszechne, bezpośrednie i większościowe.

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018:

PRZEWODNICZĄCY

Bartosz Gołębiowski (kl. IIIcT)

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO

Wiktoria Mikołajczyk (kl. IIbT)

SEKRETARZ SZKOŁY

Alicja Rybczuk (kl. IILO)

Opiekunowie Samorządu:

mgr Barbara Niemiec-Falkus mgr Sylwia Wróbel

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń z życia szkoły na prowadzanego przez SU FB. Przypominamy, że w Meritum obowiązuje tradycyjny strój uczniowski. Wszelkie wątpliwości powinien rozwiać plakat przedstawiający Dress Code Meritum.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo