Kolejny raz gościliśmy w ZSTiO MERITUM miłośników języka niemieckiego i krajów niemieckojęzycznych. W konkursie “RUND UM DIE DACH-LÄNDER” wzięli udział uczniowie siemianowickich gimnazjów. Z przyjemnością śledziliśmy zmagania młodych ludzi. Pytania konkursowe obejmowały nie tylko znajomość kultury i obyczajów krajów niemieckojęzycznych, ale również znajomość języka. Gimnazjaliści zaskoczyli nas dużą wiedzą, dzięki czemu poziom konkursu był bardzo wysoki.

Zwycięzcą tej edycji został Marcin Zorębski reprezentujący ZSS, drugie miejsce zajęła Marlena Gawska uczennica z ZS nr 2 (Gimnazjum nr 4), a trzecie miejsce przypadło Danielowi Bobrowskiemu również z ZSS .

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w uczeniu się języka niemieckiego.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.