Już za kilka tygodni nasi uczniowie wyjadą na miesięczne praktyki do Irlandii (informatycy i ekonomiści) i do Niemiec (mechatronicy). Od środy na wizycie studyjnej w Irlandii (Cork i okolice) przebywali nauczyciele. Zobaczcie, w jak pięknych miejscach maj spędzą nasi uczniowie.

"Praktyk Europejczyk" to projekt obejmujący zagraniczne praktyki zawodowe 40 uczniów naszego Technikum w Irlandii. Jest on odpowiedzią na wynikającą z wymagań rynku pracy i zachodzące na nim zmiany potrzebę ciągłego podnoszenia poziomu wykształcenia i poszerzania kluczowych kompetencji i umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych uczestników.

Nasze Technikum podpisało współpracę z firmą Your International Training.

Celem projektu „Euro doświadczenia w praktyce” jest wspieranie 20 osób uczących się w osiąganiu lepszych efektów kształcenia praktycznego poprzez wpływ mobilności na poszerzenie lub zdobycie nowych umiejętności zawodowych, kulturowych i językowych we współczesnej Europie, w konsekwencji czego znacznie wzrosną ich szanse zatrudnienia na europejskim rynku pracy.

Partnerem naszego Technikum w Niemczech jest firma Stowarzyszenie Kształcenia Zawodowego (Berufsbildungsverein Eberswalde e. V.)

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.