3 grudnia w Parku Tradycji odbył się finał Siemianowickich Barw Wolontariatu. Konkursu, który podsumowuje roczne działania wolontariuszy w mieście. Miło nam poinformować, że Klub Młodego Wolontariusza Merit po raz kolejny został jego laureatem.

„Przez własną bezinteresowną pomoc udowodniliście Państwo, że Człowiek nadal zdolny jest do poświęceń, a wrażliwość i empatia nie zostały pochłonięte przez komercję, pośpiech, brak wartości i autorytetów” – umieszczone na dyplomie słowa prezydenta miasta Rafała Piecha są idealnym podsumowaniem działań naszych społeczników.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w działania wolontariackie w ZSTiO Meritum!

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

RACHUNKOWOŚĆ, MECHATRONIK, INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.