ptak

Po raz kolejny w Meritum odbył się Przegląd Talentów Artystycznych Klas czyli PTAK. Celem tej imprezy jest promocja różnorodnych talentów uczniów i uczennic naszej szkoły. Na scenie pojawili się przedstawiciele wszystkich klas III LO i Technikum nr 2.  Mieliśmy okazję podziwiać przeróżne występy: śpiew, taniec, recytację w języku polskim i języku angielskim, grę na instrumentach, prace plastyczne, graficzne, fotograficzne a nawet krótkie przedstawienie humorystyczne. Jurorzy mieli więc bardzo trudny  wybór, dlatego ex aequo miejsce trzecie zajęli Karolina Kowalska (piosenka), Bartosz Gołębiowski i Wiktoria Mikołajczyk (scenka kabaretowa), drugie miejsce Marta Sobczyk (prace plastyczne), Dawid Grytz (recytacja w j. angielskim). Tytuł "Największego Talentu Meritum" otrzymał Adam Jarząbek, który fantastycznie przestawił nam śląskie tańce regionalne. Wszyscy występujący zaprezentowali wysoki poziom swoich umiejętności, dlatego cały czas było słychać gromkie brawa i głośne dopingi publiczności. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Najważniejsze, by w przyszłości wykorzystać swoje talenty.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.