Walentynki są szczególnym okresem przede wszystkim dla zakochanych. Romantyczne spacery, kolacje a nawet wypady do kina to niemal tradycja tego święta, ale grupa #RaktoNieWyrok oprócz konkursu dla zakochanych, kolorowych serduszek, świec zorganizowała przepiękna kawiarenkę charytatywną.

Oprócz przepysznych ciast znajdowały się na niej również prezenty dla swojej drugiej połówki, pachnące róże, oraz różnorodny wybór słodkości. Kawiarenka odbywała się w ZSTiO ,,Meritum”, w której brali udział nie tylko uczniowie tej placówki, ale także wspaniali nauczyciele. Wolontariusze Pro Meritum pomagali z organizacja stoiska oraz za niewielka pomocą dyrektora udało się także zorganizować przepiękny wystrój sal. Pieniądze, które udało się zebrać zostały przeznaczone na cel charytatywny.