Już po raz kolejny uczniowie Liceum i Technikum ZSTiO MERITUM uczestniczyli w wydarzeniach odbywających się w ramach Salonu Maturzystów Perspektywy 2019 w Katowicach. W Salonie wzięli udział młodzi ludzie z całego regionu, korzystając z bogatej oferty spotkań z pracownikami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej oraz przedstawicielami wyższych uczelni. Prezentacja oferty edukacyjnej szkół wyższych spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników. Uczniowie, którzy już wybrali kierunek kształcenia, mogli potwierdzić słuszność podjętej decyzji. Ci natomiast, którzy jeszcze nie wiedzą na co się zdecydować, mogli sprawdzić aktualną ofertę wyższych uczelni.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.