Samorząd Uczniowski Meritum zaprasza na kolejną edycję Kiermaszu podręczników, który odbędzie się 13 września o g. 13.00.

Od wtorku (03 września) do wtorku (10 września) podczas przerw o godz. 10.00 i 10.55 w sali 13 będzie można oddać w komis podręczniki, z których już nie korzystacie.

Aby usprawnić proces sprzedaży, prosimy sprzedających o odpowiednie przygotowanie podręczników. Każda książka powinna być wyceniona i opisana:

1. Wewnątrz okładki podręcznika wpisujemy ołówkiem imię i nazwisko sprzedającego oraz aktualną klasę)

2. Samoprzylepną kartkę z identyczną informacją naklejamy dodatkowo wewnątrz książki.

3. Zbiorczą listę oddanych książek

Tradycyjnie już do ceny każdej książki doliczona zostanie złotówka na działalność śródroczną samorządu.

Zapraszamy!